Zwroty i reklamacje

Powróć do strony głównej

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY
14 dni

ADRES DO ZWROTU
VEGA Marcin Leś Sp. z o.o.
ul. Wilkowicka 2
44-180 Toszek

KOSZT PRZESYŁKI ZWROTNEJ POKRYWA
kupujący
 
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@millano.eu. Przesyłkę należy nadać na adres: VEGA Marcin Leś Sp. z o.o., ul. Wilkowicka 2, 44-180 Toszek. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.
W przypadku sprzedawanych przez Nas towarów zawsze przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy. Oświadczamy, że dostarczane przez nas rzeczy są bez wad.
Mogą Państwo skorzystać z załączonego poniżej wzoru formularza odstąpienia :

/files/files/PLIK%20DO%20POBRANIAReklamacja
2 lata

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI
2 lata 

ADRES DO REKLAMACJI
VEGA Marcin Leś Sp. z o.o.
ul. Wilkowicka 2
44-180 Toszek

Dodatkowe informacje

Bardzo proszę o napisanie wiadomości e-mail, w którym zawarta będzie informacja, z jakiego towaru nie jest Pan/i zadowolony/a. Na wiadomości odpowiadamy na bieżąco w dni robocze, w godzinach 7.00-15.00. 

Opis procedury reklamacji: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem: sklep@millano.eu , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.